O NAS:

Jesteśmy Kancelarią Adwokacką, która poszczycić się może dobrą znajomością niemieckiego prawa podatkowego oraz ponad 30-letnim stażem w tej branży.

Pomagamy naszym klientom skutecznie i szybko odzyskać podatek od wynagrodzenia za pracę w Niemczech. Oferujemy nasze usługi każdemu klientowi, który się do nas zgłosi i gwarantujemy otrzymanie maksymalnego, wyznaczonego prawem, zwrotu nadpłaconego podatku.

Nasze wieloletnie doświadczenie w skomplikowanym procesie postępowania o zasiłek rodzinny na dzieci w Niemczech (Kindergeld) prowadzi z sukcesem do uzyskania wysokich nadpłat , a także do otrzymywania tego świadczenia na bieżąco.

Nasza Kancelaria w Niemczech w razie potrzeby zapewni również pomoc prawną z zakresu niemieckiego prawa cywilnego, karnego, prawa pracy i rodzinnego (alimenty, rozwody). Przeprowadzimy przez proces uzyskania obywatelstwa niemieckiego, zorganizujemy przesiedlenie do Niemiec poprzez wyszukanie mieszkania i pracy oraz złożenie wniosków w odpowiednich urzędach i instytucjach. Towarzyszymy i służymy pomocą językową w pierwszych miesiącach po przeprowadzce do Niemiec.

Firmom zakładanym i założonym w Niemczech (Gewerbe) proponujemy opiekę księgową i doradztwo podatkowe.

Działamy już od 1997 roku. Nasze rzetelne, profesjonalne i zaangażowane podejście sprawiło, że zaufało nam już tysiące klientów .

W 2017 roku zmieniliśmy nazwę polską na nazwisko właściciela Kancelarii w Niemczech: Georg Wylesalek – Adwokat - Przedstawicielstwo w Polsce, zamiast Kancelaria Prawno - Podatkowa & PHU €lster, która była nazwą chronioną.

Śledzimy na bieżąco ciągle pojawiające się nowe regulacje niemieckiego prawa podatkowego.

W tym miejscu musimy nie bez dumy dodać, że nad całością zawsze czuwa właściciel firmy, Georg Wylesalek - uznany autorytet z zakresu niemieckiego prawa podatkowego, osoba dzięki której niemiecka branża podatkowa wkraczała na rynek polski – od 1996 wywiady w mediach, publikacje, skuteczna pomoc w ujawnianiu nieuczciwych działań niektórych polskich pracodawców zatrudniających Polaków w Niemczech, wykorzystujących nieznajomość niemieckiego prawa podatkowego swoich pracowników.

Nie sposób wymienić szczegółowo informacji na temat naszej działalności, dlatego warto zajrzeć do zakładki USŁUGI, gdzie opisujemy kompleksowo profil naszej działalności. Jeżeli mają Państwo pytania, zachęcamy do kontaktu. Podchodzimy do każdej sprawy indywidualnie i zawsze staramy się pomóc.

Zapraszamy do współpracy !